Бюджетні витрати у твоєму мессенджері – Телеграм чат-бот Наш CASH

Нещодавно ми писали (лінк на проект) про історію розробки та можливості аналітично-программної системи моніторингу та аналізу публічних коштів що підлягають оприлюдненню – Наш CASH.

В процесі фінального тестування сервісу нам прийшло на думку “А чому б нам не надати доступ до сервісу за допомогою чат-боту?”. А дійсно, чому б і ні? На фоні щоденних новин про те як сучасні сервіси частково мігрують на платформу взаємодії з користувачем у мессенджери а ще цікавіше шо з користувачем сучасні сервіси більш ефективно взаємодіють за допомогою так названих чат-ботів.

Довідково:

Чат-бот – (англ.Chatbot) − комп’ютерна програма, яка веде розмову за допомогою слухових або текстових методів. Чат-бот використовують для досягнення якої-небудь мети (наприклад, надання потрібної інформації) або задля розваги. Детальніше у вікіпедії …

Як обиралась платформа?

Невдовзі, ми обрали стабільну та захищену потужним шифруванням платформу для інтеграції, це набираючий широку популярність у всіх країнах світу – мессенджер Telegram.

Із особливостей:
– гнучка платформа для розробника,
– зрозумілий та детальний опис функцій,
– мессенджер міцно захищено щифруванням, а спроби влади Російської Федерації заволодіти ключами до дешифрування трафіку мессенджеру закінчились повним провалом та привело до самоізоляції від глобальної мережі інтернет на законодавчому рівні – а це нас особливо усолоджувало.
Отже вибір зроблено, а невдовзі і справу. У лютому 2019 року чат-бот Наш CASH було запущено.

Які опції надає чат-бот Наш CASH?

 • Загальні показники – порічно згрупована сума всіх вихідних трансакцій розпорядників державних коштів в системі Наш CASH (загалом 39 рад, отг, підприємств, відділів та райдержадміністрація)
 • Останні 180-200 тис. – всі крайні трансакції сумами від 180 до 200 тис. грн.
 • Новини передмістя – всі останні новини передмістя Житомира зібрані на нашому веб сервісі миттєвих сповіщень – “Перша смуга”
 • Останні трансакції – останні додані до порталу Spending трансакції окремо обраного розпорядника
 • Витрати по рокам – згрупована сума всіх вихідних трансакцій розпорядника у зрізі по рокам.
 • Від 180 до 200 – останні трансакції розпорядника сумою від 180 до 200 тис. грн.
 • Динаміка (за обраний рік) – динаміка витрат обраного розпорядника з помісячним группуванням за обраний рік.
 • ТОП одержувачів (за обраний рік) – ТОП рейтинг одержувачів за обраний користувачем рік за загальною отриманою сумою.
 • Всі трансакції – пряме посилання на сайт Наш CASH з всіма трансакціями обраного розпорядника з 2015 року.

Як користуватись? Все просто, для початку Вам необхідно:

 1. – інсталювати на Ваш мобільний гаджет чудовий аналог та заміну мессенджеру Вайбер, – мессенджер Telegram, абсолютно безкоштовний, чудово працює та доступний як на операційній системі Android так і на IOS.
 2. – після інсталяції достатньо перейти за посиланням на нашого чат-бота Наш CASH BOT
 3. – натиснувши на запропоновану кнопку “СТАРТ” розпочати взаємодію за допомогою кнопок що буде пропонувати Вам чат-бот.
 4. – Profit …

Шейр публікації

Категорії