Radar PROzorro – сервіс моніторингу електронних торгів

Стежити за плановими закупівлями та тендерами місцевих об’єднаних громад Житомирського району від сьогодні буде зручніше.

eFortezza

Як відомо спостерігати за витратами в реальному часі Ви вже можете за допомогою нашого раніше розробленого проєкту https://nashcash.info але раніше зручно моніторити місцеві ради та майже одразу після публікації тендеру на електронному майданчику ProZorro було не можливо, але ми попрацювали над цим і тепер моніторинг можна здійснювати просто додавшись до нашого каналу у мессенджері Telegram – RADAR (prozorro zt) достатньо підписатись до каналу за посиланням https://t.me/tender_radar та Вам одразу буде доступна історія публікацій закупівель всіх рад Житомирського району на електронному майданчику.

Але, варто звертати увагу що моніторинг здійснюється у двох окремих розділах:
– тендери
– планові закупівлі

кожен із них має свою специфіку, а у кожному повідомленні міститься позначка про тип закупівлі ( тендер / планові ).

Як це працює?

Ми розробили програмний функціонал що у автоматичному режимі сканує майданчик ProZorro на наявність нових публікацій закупівель що публікуються місцевими радами та ОТГ, як тільки з’являється нова публікація – стисла інформація про закупівлю одразу потрапляє до вищезгаданого Телеграм каналу а ви як підписник каналу миттєво отримуєте повідомлення. Зазвичай різниця між публікацією закупівлі та сповіщення у Телеграм каналі не перевищує трьох хвилин, що дозволяє досить якісно та своєчасно моніторити дії органу місцевого самоврядування а при необхідності і реагувати.

Нагадаємо, що наші сервіси та нові програмні онлайн розробки не передбачають комерційної вигоди а проєкт eFortezza не має жодного відношення до політичних сил. Ми працюємо автономно та незалежно від політичної ситуації як на місцевому рівні так і в країні в цілому.

Ми допомагаємо активній громаді тісно взаємодіяти, здіснювати моніторинг та контроль дій місцевих органів самоврядування за допомогою програмних онлайн інструментів що базуються на обробці відкритих даних.

Проєкт eFortezza

Шейр публікації

Категорії