Аугментаційна мамопластика завжди є особистим вибором кожної жінки, тому важливо обговорити з пластичним хірургом всі аспекти, щоб прийняти обдумане рішення. Під час консультації слід розглянути питання потенційних ризиків, очікуваних результатів, догляду після операції та можливості потреби у подальших корекціях. Якщо після всебічного обговорення лікар не бачить протипоказань, а пацієнтка готова до естетичних змін та періоду реабілітації, можна сміливо готуватися до операції зі збільшення грудей імплантами. Варто знати, що сучасні грудні імплантати мають високий рівень безпеки, підтверджений сертифікатами провідних американських органів контролю якості та безпеки. Щорічно тисячі жінок вибирають цю процедуру, що доводить досконалість методу та його надійність.
Що буде з організмом, якщо вставити імпланти в груди?
Реакція організму на встановлення грудних ендопротезів є складним процесом, який залежить від біологічної сумісності матеріалів, з яких виготовлені імпланти. Завдяки інтенсивним науковим дослідженням та розробкам у галузі пластичної хірургії, сучасні силіконові імпланти значно покращили свої властивості. Провідні пластичні хірурги України використовують ендопротези німецьких брендів Polytech та Silimed, які мають довічну гарантію від виробника. Знайти більш детальну інформацію про особливості ендопротезування за допомогою силіконових імплантів можна на сайті https://plastika-fedoruk.com.ua/uk/operacii-v-oblasti-grudi/uvelichenie-grudi-endoprotezirovanie/.
Сучасні грудні імпланти мають ряд важливих характеристик:
- біологічна сумісність – це інноваційні ендопротези, які виготовляються з матеріалів, що добре сприймаються організмом, і це суттєво зменшує ризик імунної реакції;
- капсуляція — навколо імплантів цих виробників формується тонка м’яка капсула зі сполучної тканини, яка допомагає їм залишатися на місці та забезпечує природний вигляд грудей;
- відсутність алергічних реакцій — матеріали, що використовуються в імплантах, спеціально обрані для зниження ймовірності алергічних реакцій.
Процес взаємодії організму з імплантатами починається відразу після операції. Протягом перших днів може спостерігатися дискомфорт, але багато пацієнток відзначають, що імпланти швидко стають непомітними і не відчуваються як чужорідне тіло. Це підтверджує високу адаптацію організму до сучасних ендопротезів.
Чи впливає пластична операція зі збільшення грудей за допомогою імплантів на можливість годування грудьми?
Встановлення грудних імплантів не впливає на майбутню лактацію, оскільки імпланти розміщуються під м’язом і за залозами, що забезпечує їх ізоляцію від молочних каналів. Це важливо для жінок, які планують збільшити груди імплантами та у майбутньому годувати дитину грудьми.
Організм створює захисну оболонку навколо імплантату, формуючи капсулу, яка ізолює імплант від системного кровотоку та молочних залоз, гарантуючи безпечне співіснування штучного матеріалу з організмом. Враховуючи можливість майбутнього материнства, хірург вибирає один з двох допустимих методів встановлення ендопротеза:
- розріз під молочною залозою;
- розріз в області пахвової западини.
Обидва способи дозволяють зберегти нервові закінчення та молочні канали, забезпечуючи природність форми грудей після операції.
Чи має наслідки аугментаційна мамопластика, якщо схуднути після операції?
Існує міф, що груди після ендопротезування можуть втратити свою форму під час схуднення, але це не відповідає дійсності. Завдяки тому, що імплант встановлюється під м’язом, зміни у вазі не впливають на його стабільність або зовнішній вигляд грудей. Цей метод забезпечує природний вигляд грудей незалежно від змін ваги.