Лазерна епіляція плюси та мінуси

Тема позбавлення небажаного волосся на обличчі й тілі турбує більшість жінок. Є маса способів позбутися його, але потім доводиться шукати і пробувати нові методи епіляції та депіляції.

Останні десять років в індустрії краси особливої популярності набула процедура лазерної епіляції. Незважаючи на безперечну ефективність методу, навколо лазера ходить чимало міфів і чуток. Ми допоможемо розібратися з плюсами і мінусами лазерної епіляції, щоб кожна жінка змогла прийняти правильне рішення з приводу її проведення.

Плюси

Безперечні переваги лазера в боротьбі з небажаною рослинністю на тілі та обличчі роблять цю процедуру дуже затребуваною. А відгуки тих, хто вже скористався, тільки підтверджують, що цей спосіб реально допомагає вирішити проблему.

Ефективність

Найпершою і головною перевагою є ефективність процедури в процесі боротьби з небажаною рослинністю. Перші результати помітні вже після першої процедури, а з наступними волосся стає помітно менше. А оброблена лазером шкіра дуже м’яка і шовковиста.

Після повного курсу, а це від 6 до 12 сеансів (залежно від зони), до 90% волосся йде назавжди. А це найвища цифра, якщо порівнювати з іншими методами. Приблизно 10% фолікул волосини сплять, тому можуть прокинутися і через рік після курсу.

Безпека

Лазер впливає локально на шкіру і прогріває її приблизно на 2-3 мм. Це енергія світла і тепла, яка впливає на пігменти волосяної фолікули. Ніякого впливу на кров, лімфу, судини та інші життєво важливі органи не несе. А отже, не призводить до жодних негативних наслідків.

Що стосується опіків, яких усі так бояться, то вони виключені за умови, що ви потрапили до рук досвідченого майстра, і всю процедуру виконують на якісному обладнанні. На шкірі не буде подразнень і наслідків у вигляді врослого волосся, оскільки лазер впливає на волосяну цибулину.

Комфорт

Ніякого болю і неприємних відчуттів. Імпульс лазера настільки короткий, що тепло від прогріву мінімальне і майже не відчувається. Неприємні відчуття є, але вони не мають нічого спільного з болем. Сучасні прилади можуть подавати на оброблювану зону охолоджене повітря, що й зовсім виключає пощипування.

Вартість

Якщо брати до уваги ефективність і тривалість результату, то лазерна епіляція дуже вигідне вкладення в красу. Тепер вам не доведеться відвідувати салон кожні три тижні для проведення воскової епіляції або купувати бритви.

Лазерна епіляція

Мінуси

Недоліки лазерної епіляції пов’язані з впливом на ефективність її проведення. По-перше, лазер не працює на дуже світлому і м’якому пушковому волоссі, а також сивому волоссі. По-друге, існує кілька типів лазера і в кожному випадку важливо правильно його підібрати. Ці відмінності залежать від довжини хвилі та інших параметрів. І по-третє, стан здоров’я і прийом деяких лікарських препаратів може вплинути на ефективність. Дуже важливо проконсультуватися з лікарем-косметологом перед проведенням процедури.

Залежить від відтінку шкіри

Лазерну епіляцію не рекомендується робити на дуже темній засмаглій шкірі. Після активного сонячного впливу має минути не менше двох тижнів. Це стосується і засмаги після процедури. Два тижні відвідувати солярій і ніжитися під сонечком не можна. Також слід прикривати оброблені місця від сонця і наносити на них сонцезахисний крем з високим SPF фактором.

Курсова процедура

Ще один мінус процедури – це необхідність дотримуватися певного курсу. Важливо відвідати необхідну кількість сеансів із певною періодичністю. І якщо на якомусь етапі припинити, то кінцевого результату не буде досягнуто, хоча волосся буде значно менше.

[Количество: 1 Рейтинг: 5]

Залишити відповідь