Модні жіночі стрижки

Щороку старі тенденції в моді змінюються новими. І це стосується не тільки одягу, а й моди на манікюр, макіяж і стрижки. А особливо гостро хочеться змін з приходом весни, коли все навколо тішить буйством фарб і надихає.

Стрижка є найпростішим способом змінити імідж. І ось ми йдемо до салону краси, щоб вийти звідти свіжою та оновленою. Яку ж стрижку обрати, щоб не відставати від модних тенденцій? А ще краще, щоб вона не спричиняла складнощів у процесі укладання і підходила до вашого способу життя.

Боб

Жіноча стрижка Боб

Велика кількість знаменитостей, які в останні роки приміряли на себе цю стрижку вражає. І так, ця зачіска полюбилася модницям за свою універсальність. Вона здатна освіжити практично будь-який образ. Але щоб потрапити “в яблучко” і бути стильною, необхідно підібрати правильний тип зачіски “боб”.

Подовжений боб

Спадаючі недбалі локони здатні створити ідеальний овал обличчя. Подовжений боб пасує панянкам з будь-якою формою обличчя. Також така зачіска не передбачає кардинальної зміни іміджу і дає можливість злегка поекспериментувати над зовнішністю. Цього року актуальніший вигляд має бічний проділ замість прямого.

Короткий боб

Така зачіска підійде для тих, хто просто обожнює змінюватися. Невелика довжина волосся дає змогу завивати, випрямляти, всіляко укладати і фарбувати. Щоб ви не зробили з волоссям – ви матимете гарний і стильний вигляд.

Ще боб разом із довжиною може варіювати за формою. Він може бути асиметричним, об’ємним або гладким.

Піксі

Жіноча стрижка Піксі

Характерними ознаками цієї стрижки є короткі пасма на потилиці і скронях і довгі – на тім’ячку. Одночасно проста і стильна стрижка не залишає модних подіумів уже кілька років поспіль. Але в 2018 році стали популярними кілька інтерпретацій.

Піксі з рваним чубчиком

Злегка асиметричний рваний чубчик надає стрижці грайливості та хуліганського настрою. Але щоб ця стрижка мала гарний вигляд, доведеться запастися засобами для укладки і навчитися правильно укладати волосся. Таку піксі можна скуйовдити, у такий спосіб надати своєму обличчю юнішого вигляду.

Ультракоротка піксі

Такий тип стрижки дасть волоссю відпочинок від укладки і засобів для неї. Підійде для особливо сміливих і для тих, чиє волосся досить слухняне.

Каскад

Жіноча стрижка Каскад

Багатошарові зачіски не просто мають гарний вигляд, а й надають волоссю додаткового об’єму. Каскадні стрижки міцно увійшли в моду і не збираються йти в небуття. Єдине, чого слід додати, так це трохи хвиль. Така зачіска однаково гарна на довгому волоссі й шевелюрі середньої довжини.

Модні акценти: кучері та чубчик

Незалежно від того, якій довжині волосся ви надаєте перевагу, головне, щоб зачіска мала гармонійний вигляд з вашим образом і гарно обрамляла обличчя, підкреслюючи всі його переваги.

У моді знову подовжений французький подовжений чубчик. Він допоможе зробити ваш образ більш свіжим і підійде для волосся будь-якої довжини.

Щасливим власницям кучерявого волосся радимо відкласти випрямляча в сторону. Кучері та хвилі як ніколи на піку популярності. Тільки стежте, щоб вони були різної товщини і виглядали злегка недбало, а не так ніби ви весь ранок провели перед дзеркалом.

Не бійтеся експериментувати, надихайтеся модними образами зі сторінок глянцевих журналів і створюйте власний стиль.

[Количество: 0 Рейтинг: 0]

Залишити відповідь