Як помити вікна без розводів

Чисті блискучі вікна – гордість кожної господині. Існує дуже вдале порівняння їх з очима приміщення. Якщо скло добре пропускає світло, не тільки виграє приміщення, яке сприймається світлішим і просторішим, а й усі, хто проживає в ньому. Будинок із чистими вікнами буде набагато красивішим не тільки всередині, а й зовні. Але як позбутися бруду і пилу, щоб не на склі не залишилися розводи?

Виникає питання, чи можливо здійснити цей намір без великих втрат для домашнього бюджету? На сучасному ринку існує багато різноманітних хімічних речовин, які далеко не завжди дають необхідний результат і мають доволі високу вартість. Головне, не тільки правильно вибрати ефективний засіб, застосування якого не залишить неприємних слідів. Такий засіб має бути абсолютно безпечним для здоров’я людини, не викликаючи алергічних реакцій.

Класичний і перевірений спосіб

миття вікон газетою

Традиційно миття вікон виконується за допомогою теплої води, м’якої ганчірки і газет. Власникам квартир і будинків, які знаходяться далеко від промислових підприємств і великих доріг, відмити скло значно легше. У великих містах з активним рухом транспорту вікна будівель покриваються неприємною жирною плівкою, яка утворюється під впливом смогу. Але і в цьому випадку позбутися бруду цілком можливо.

  • Використовуйте простий і надійний спосіб і дотримуйтеся послідовності:
  • Вікна потрібно мити по черзі;
  • Налийте у відро теплу воду, в якій можна розвести трохи порошку або мила;
  • Скло миють м’якою ганчіркою;
  • Споліскують чистою водою;
  • Для вбирання води і недопущення розводів швидко натирають поверхню газетою, для чого її необхідно добре зім’яти.

Цей простий метод має знати кожна господиня, щоб домогтися повної чистоти і блиску. І тому, якщо настав час подбати про своє житло, можна відмовитися від спеціальних дорогих засобів, використовуючи найпростіші та найбезпечніші, які, до того ж, завжди під рукою. Вони абсолютно безпечні і дають чудовий ефект. Не варто доводити вікна до сильного забруднення, щоб не допускати щільного нальоту, з яким буде набагато складніше впоратися. Доведеться намочити скло водою з розведеним мийним засобом і дві-три хвилини почекати, щоб бруд розчинився. Але спочатку потрібно добре очистити раму, ручки. Щоб вікна завжди були чистими, потрібно мити їх не менше чотирьох разів на рік, що дасть змогу домогтися чистоти і не накопичувати бруд і кіптяву.

[Количество: 0 Рейтинг: 0]

Залишити відповідь