Як економно облаштувати свій кабінет в офісі

Продуктивність роботи в офісі багато в чому залежить від того, наскільки грамотно облаштовано кабінет. Якщо все зроблено правильно – ви зможете працювати в комфортних умовах, не відволікаючись на сторонні дрібниці. І для цього зовсім не обов'язково купувати дорогі меблі – домогтися такого результату можна і при обмеженому бюджеті.

Розглянемо основні моменти, на які слід звертати увагу під час облаштування кабінету в офісі.

Стіл

Вибір столу залежить від вашої професії. Якщо працюєте тільки за комп'ютером – достатньо компактної моделі. Якщо використовуєте ноутбук – можна обійтися зовсім невеликим столом. Якщо ж паралельно доводиться працювати з паперами – тоді придивіться до L- або U-подібних моделей.

У будь-якому разі вибирати надто великий стіл не рекомендується. Інакше з'явиться спокуса заставити його непотрібним мотлохом.

Що стосується матеріалу, то перевагу краще віддавати столам із дерева. Це найдоступніший матеріал, який, до того ж, має дуже стильний вигляд.

Стілець

Тут ключове правило одне – жодних твердих поверхонь. Адже на стільці доведеться сидіти щонайменше 8 годин на день.

В ідеалі офісне крісло має бути м'яким. І бажано з високою спинкою, на яку ви зможете відкинутися.

Великим плюсом буде наявність підлокітників. У підсумку ви дасте відпочинок рукам і зможете розслабити спину. Розташування підлокітників має бути таким, щоб можна було згинати лікті на 90 градусів.

Також важливо, щоб ви могли регулювати висоту стільця і нахил спинки. Це дасть змогу вибрати оптимальне положення для роботи, а заодно уникнути проблем із попереком.

Диван і крісла

Якщо дозволяють габарити приміщення – то в кабінеті не зайвим буде м'який диван. Як мінімум, для себе. На ньому ви можете:

  • переглядати документацію;
  • пити чашечку чаю або кави;
  • відпочивати по 5-10 хвилин після рутинної роботи.

Якщо ж до вас регулярно приходять відвідувачі, тоді диван і зовсім є обов'язковим. А якщо їх багато – тоді до нього можна додатково придбати пару м'яких крісел. У підсумку ваші клієнти тільки скажуть вам спасибі. Плюс у них сформується приємне враження про компанію, що теж важливо.

Інші меблеві гарнітури

Якщо доводиться працювати з великою кількістю документів – тоді вам знадобиться шафа. У ній можна зберігати папки та інше канцелярське приладдя, грамотно їх відсортувавши. Яку вибрати шафу – зі скляними дверцятами або зовсім без них – дивіться за ситуацією. І, зрозуміло, з урахуванням власного бюджету.

Якщо часто доводиться сканувати або друкувати документи – тоді не зайвою буде невелика тумбочка. Звісно, принтер чи сканер можна поставити на столі, але в такому разі він займатиме зайве місце. Набагато практичніше придбати для цієї техніки окремий гарнітур – особливо, якщо використовується вона не так часто.

Купити всі ці меблі ви можете в нашій компанії MebelUp. Ми виготовляємо їх під замовлення, тому готові втілити будь-які ваші побажання. Телефонуйте за вказаними телефонами у зручний час – обговоримо проект і допоможемо з комфортом облаштувати ваш кабінет в офісі.

 
[Количество: 0 Рейтинг: 0]

Залишити відповідь